خدمات اکسیر

لاغری و تناسب اندام

رژیم غذایی و برنامه تمرین مخصوص عضله سازی ، تحت نظر مربی بدنسازی، برای آقایان و بانوان ورزشکار ارائه می شود .

برنامه تمرینی و خدمات ورزشی

برای کاهش وزن تنها رژیم غذایی کافی نیست بلکه فعالیت بدنی در کنار رژیم غذایی امری ضروریست که با توجه به شرایط بدنی شما توسط متخصص فیزیولوژی در نظر گرفته خواهد شد .

رژیم غذایی و مکمل

علاوه بر ارائه رژیم غذایی برای افراد چاق و لاغر ، برای بیماران دیابتی و قلب عروق نیر رژیم استانداردی در نظر گرفته می شود .

انالیز بدن و پردازش اندام

آنالیز کامل بدن و ارائه گزارش تکمیلی میزان درصد توده چربی ، توده عضلانی ، متابولیسم پایه ، میزان آب کل بدن ، املاح معدنی و … که به کمک دستگاه inbody محاسبه می شود .

درباره مرکز تناسب اندام اکسیر

مرکز تناسب اندام اکسیر زیر مجموعه ای از مجموعه کلینیک های چند تخصصی اکسیر مرکزی می باشد . ما با کمک تیم پزشکان اکسیر به ارائه برنامه غدایی برای کاهش وزن ، عضله سازی و برنامه تمرین برای بدنسازان ، ورزشکاران و تمامی کسانی که خواهان اندامی زیبا و ایده آل هستند می پردازیم . رسالت خود می‌دانیم که تا انتهای مسیر و رسیدن به نتیجه مطلوب در کنارتان باشیم . امیدواریم که با پشتکار و اجرای دقیق برنامه، به اهداف مورد نظر خود دست یابید.

چرا اکسیر

مراجعه حضوری

ما در اکسیر با رعایت کامل اصول بهداشتی، به معاینه کامل شرایط جسمانی شما می‌پردازیم و برنامه ایده‌آل و متناسب با شرایط جسمانی شما بهتون ارائه می‌دهیم.

پاسخگویی سریع

پشتیبانان و مشاوران اکسیر، آماده هستند تا در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته، پاسخ‌گوی شما باشند.

خدمات آنلاین

اگر امکان یا زمان مراجعه حضوری را ندارید، برنامه غذایی اکسیر در شبکه‎‌های آنلاین و به صورت تلفنی برای راحتی هرچه بیشتر شما ارائه می‌شود.

مشاوره تلفنی رایگان

برای گذراندن یک رژیم درمانی نگران هستید؟ قبل از هرچیزی برای رفع ابهام یا گرفتن سوالات خود با ما تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان اکسیر استفاده کنید.